




Dimensiuni 80×25×60 cm
Suport pentru flori din metal (înălțime 80 cm) Rabo – House Nordic
| Lăţime: | 25 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 60 cm |
| Înălţime: | 80 cm |
| Material | Metal |
|---|---|
| Tip | De podea |
| Culoare | De culoare crem |
| Stil | Scandinav |
| Produs în | CN |
| Material specific | Oțel |
| Greutate | 6.7 kg |
| Înălțime | 80 cm |
| Lățime | 25 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Seria | Rabo |
| Necesită asamblare | Nu |
| Design | Scandinav/modern |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Producător | House Nordic |

Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
52×200 cm, Naproane de masă, la bucată

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac


55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suporturi pentru prosoape, din metal

Diametru

40×40 cm, decorativă, cu pene

Freestanding, diametru

Din metal

160×235 cm, clasic, dreptunghiular

8×8×48 cm, suspendat, diametru