Recomandăm
Jaluzea albă 72,5x150 cm Plisé Verona – Gardinia
Dimensiuni 72×150 cm
83,99 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 83,99 RON
- 12.02.2026 - 83,99 RON
Descrierea produsului
Jaluzelele Plisé Verona de la Gardinia sunt alegerea ideală pentru interioarele moderne. Fabricate din 100% poliester, acestea oferă o instalare ușoară, fără găurire. Datorită celor două profile de control, jaluzelele pot fi poziționate astfel încât să permită reglarea luminii după preferințe.
Dimensiuni
| Lăţime: | 72 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 150 cm |
Specificații
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Produs în | PL |
| Compoziție și tip de material | Poliester |
| Greutate | 0.438 kg |
| Lățime | 72.5 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Seria | Verona |
| Model | Monocrom |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Sistem de agățare | Da |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Gardinia |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

216,54 RON
Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
255,36 RON
Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din metal

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko

40,43 RON
Cârlig de perete Wenko Blandas, auriu mat
De perete

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

163,73 RON
Covoraș de baie bej din diatomit 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cm, antiderapante, de baie

62,3 RON79,04 RON
Cuvertură maro din bumbac reciclat 170x205 cm Merlin – Mijolnir

182,92 RON
Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×10 cm, dreaptă




