




Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produsul dispune de funcția SceneSwitch, care permite utilizarea unui întrerupător obișnuit de perete pentru a comuta între 3 niveluri de intensitate luminoasă (100%, 40% și 10%) fără să fie necesară instalarea unui variator de tensiune. Cu tehnologia LED se poate economisi cu până la 80% din costurile cu energia. Corpul de iluminat îndeplinește cerințele EyeComfort: este economic și nu obosește ochii.
| Tip | Plafonieră |
|---|---|
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 15 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 15 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 105 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 1500 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Stil | Altele |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 15 W |
| Series | CLEAR Philips |
| Producător | Philips |




Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită









Cu lumină caldă
În stoc
Smart
În stocLivrare gratuită


Din metal, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Din metal, din plastic, lăţime
În stoc

Din metal
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită