

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Benzi LED Eglo Connect este ajustabil cu ajutorul unui smartphone, tabletă sau telecomandă. Nu aveți nevoie de wifi sau adaptor. Aplicație gratuită pentru Android și iOS. Bluetooth cu consum redus de energie.Dimming fluid al luminii (0-100%).2700K alb cald - 6500K alb rece.Alegere din 16 milioane de culori - RGB.Setări pentru culori predefinite. Telecomanda nu este inclusă în pachet - poate fi achiziționată separat.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | De perete, Benzi cu LED |
| Rgb | Da |
| Lățime | Lăţime |
| Culoare | Alb |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Funcție | Bluetooth/Iluminat inteligent/Control prin telefon |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 19 W |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Stil | Altele/Decorativ |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 19 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Flux luminos total | 2000 lm |
| Echivalent cu un bec convențional | 140 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 19 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Număr de becuri | 1 |
| Series | CONNECT Eglo remote control, CONNECT Eglo |
| Producător | Eglo |

Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită

Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stoc
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită

Benzi cu LED, de 230V, de perete
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stoc
Electrică
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită


Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Electrică
Livrare în peste 2 zile
Benzi cu LED, din plastic, electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc