
Bandă LED dimabilă cu senzor de mișcare 2m LED/4,8W/12/230V
Benzi cu LED, de 230V, de perete
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Ghirlandă luminoasă pentru 15 becuri cu soclu E27. Compatibilă cu becuri de până la 40 W. Potrivită pentru combinarea mai multor ghirlande. Instalare ușoară. Lungimea părții iluminate: 14,5 m. Lungimea cablului de alimentare: 0,5 m. Prize rezistente la apă. Grad de protecție: IP65.
| Material | Plastic |
|---|---|
| Sursă de alimentare | Electrică |
| Putere | 230V |
| Tip | De perete |
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Tip de fișă de curent | F/E |
| Soclu | E27 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Număr de becuri | 15 |
| Becuri incluse | NU |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Series | STRING 2 V-Tac, STRING V-Tac |
| Producător | V-Tac |

Benzi cu LED, de 230V, de perete
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită

Benzi cu LED, din metal, electrică
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Electrică
Livrare în peste 2 zile
Benzi cu LED, electrică, de perete
În stoc
Benzi cu LED, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită


Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică

Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stoc
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stoc
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, freestanding
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară, electrică
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Benzi cu LED, sursă de alimentare solară, RGB
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită