

Datorită celor patru discuri interschimbabile, mașina de tocat Handy de la Tescoma vă permite să radeți sau să feliați legumele cu ușurință și în mod convenabil. Răzătoarele ascuțite realizate din oțel inoxidabil de înaltă calitate și mânerul ergonomic asigură că întregul proces este rapid și aproape fără efort. Siguranța este asigurată de dispozitivul de împins alimente inclus și de ventuza care menține baza în siguranță pe blatul de lucru. Întreaga asamblare este foarte ușoară - trebuie doar să introduceți accesoriul dorit și să trageți de mâner. Este la fel de ușor de dezasamblat și de curățat.
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Material suplimentar | Plastic |
| Material lamă | Oțel inoxidabil |
| Greutate | 0.936 kg |
| Înălțime | 26 cm |
| Lățime | 13 cm |
| Lungime | 16 cm |
| Seria | HANDY |
| Calitate | Extra |
| Instrucțiuni | Neadecvat pentru mașina de spălat vase /nu este adecvat utilizării în cuptorul cu microunde/nu este adecvat pentru utilizarea în cuptor |
| Producător | Tescoma |

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac


26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Diametru

Freestanding, diametru

40×40 cm, decorativă, cu pene

8×8×48 cm, suspendat, diametru

39×60 cm, antiderapante, de baie

Din metal

Din lemn, clasic, înălţime

58×118×45 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri