Recomandăm
Dulap vinotecă în culoare naturală cu aspect de lemn de pin pentru 6 sticle, 60x83 cm Tamlin - Queer Eye
Dimensiuni 83×60×45 cm
913,75 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 913,75 RON
- 14.02.2026 - 913,75 RON
- 05.02.2026 - 1.075 RON
- 26.01.2026 - 848 RON
- 23.01.2026 - 912 RON
- 16.01.2026 - 913 RON
- 10.01.2026 - 967 RON
- 01.11.2025 - 913 RON
- 31.10.2025 - 913,75 RON
- 25.10.2025 - 924,5 RON
- 18.04.2024 - 1.069 RON
- 17.04.2024 - 909 RON
- 16.04.2024 - 1.069 RON
- 15.04.2024 - 909 RON
Descrierea produsului
Dulap vinotecă în culoare naturală cu aspect de lemn de pin pentru 6 sticle, 60x83 cm Tamlin - Queer Eye
Dimensiuni
| Lăţime: | 60 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 45 cm |
| Înălţime: | 83 cm |
Specificații
| Decor | Pin |
|---|---|
| Tip | Freestanding |
| Produs în | CN |
| Număr de sticle | 6 buc. |
| Înălțime picior | 23 cm |
| Greutate | 19.94 kg |
| Înălțime | 83.19 cm |
| Lățime | 60.33 cm |
| Sistem de închidere | Soft close (închidere silențioasă) |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Rustic/scandinav |
| Calitate | Basic |
| Finisaj sertare | Hârtie |
| Material sertar | MDF |
| Finisaj rafturi | Hârtie |
| Material raft | MDF |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Metal |
| Finisaj suprafață | Hârtie |
| Culoare lemn | Lemn deschis la culoare |
| Material structură | MDF/metal |
| Material | MDF |
| Producător | Støraa |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

68,69 RON
Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

95,07 RON
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

40,43 RON
Cârlig de perete Wenko Blandas, auriu mat
Autoadeziv, de perete, diametru

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

136,16 RON154,99 RON
Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru

82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

205,69 RON
Scaun pentru cadă sau duș 45 x 45 cm Bath/Shower - Wenko
Diametru









