

Crăciunul bate la ușă și încă nu te-ai hotărât cum să faci cu decorațiile de sărbători ? Decorațiunile luminoase de la brandul suedez Markslöjd impresionează atât prin designul modern, cât și prin calitatea manoperei , fiind gata să te ajute să creezi o atmosferă festivă pentru multe sărbători de acum încolo.
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip | Decorațiune luminoasă de Crăciun |
| Material | Hârtie/metal |
| Putere energetică | 6 W |
| Număr becuri | 1 buc. |
| Tip dulie | E14 |
| Greutate | 0.48 kg |
| Înălțime | 65 cm |
| Lățime | 14 cm |
| Tip de iluminat | Suspendare |
| Bec inclus | Nu |
| Lungimea cablului de alimentare | 200 cm |
| Întrerupător | Pe cablu |
| Sursă de alimentare | Pe priză |
| Amplasare | Interior |
| Seria | Neela |
| Design | Modern |
| Grad de protecție | IP20 |
| Calitate | Premium |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă uscată |
| Producător | Markslöjd |

Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac


26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Diametru

Freestanding, diametru

40×40 cm, decorativă, cu pene

Din metal


160×235 cm, clasic, dreptunghiular

8×30×11 cm, dreaptă, diametru

8×8×48 cm, suspendat, diametru