

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Șirag solar cu tehnologie LED. Ideal pentru iluminarea grădinilor, teraselor, aleilor sau drumurilor de acces. Lungimea șiragului: 4 m. Număr de becuri: 10. Timp de încărcare: 6 h. Timp de iluminare până la 8 ore. Baterie: 1x Ni-MH 1,2V 600 mAh (inclusă în pachet).
| Sursă de alimentare | Solară |
|---|---|
| Tip | De perete |
| Capacitate | 600 mAh |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie solară/Tehnologie LED/Întrerupător pe corpul produsului |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,06 W |
| Număr de becuri | 10 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 0,06 W |
| Flux luminos total | 10 lm |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Tensiune | 1,2 V |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,6 W |
| Series | SOLAR Paul Neuhaus |
| Producător | Leuchten Direkt |

Sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Electrică
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stoc
Sursă de alimentare solară, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stoc
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stoc
Din plastic, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Din metal, electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Din metal, sursă de alimentare solară, freestanding
În stoc
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Electrică
În stoc
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de perete
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită