Recomandăm
Dulap vinotecă în culoare naturală din lemn reciclat număr sticle 8, 60x115 cm Kaveri – Interia Home & Living
Dimensiuni 115×60×30 cm
2.439 RON
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 2.439 RON
- 10.03.2026 - 2.439 RON
- 12.02.2026 - 2.591 RON
- 23.01.2026 - 2.591,65 RON
- 16.01.2026 - 2.652,63 RON
- 07.11.2025 - 2.439,2 RON
- 31.10.2025 - 2.591,65 RON
- 25.10.2025 - 2.622,14 RON
- 28.11.2024 - 2.044 RON
- 20.11.2024 - 2.295,2 RON
- 19.11.2024 - 2.869 RON
- 18.11.2024 - 2.439 RON
- 21.10.2024 - 2.869 RON
- 16.10.2024 - 2.439 RON
- 09.10.2024 - 2.869 RON
- 29.09.2024 - 2.439 RON
Descrierea produsului
Dulap vinotecă în culoare naturală din lemn reciclat număr sticle 8, 60x115 cm Kaveri – Interia Home & Living
Dimensiuni
| Lăţime: | 60 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 30 cm |
| Înălţime: | 115 cm |
Specificații
| Material | Lemn masiv |
|---|---|
| Tip | Freestanding |
| Culoare | Verde |
| Produs în | IN |
| Număr de sticle | 8 buc. |
| Greutate | 30 kg |
| Înălțime | 115 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Necesită asamblare | Nu |
| Design | Industrial |
| Calitate | Extra |
| Caracteristici | Cu rafturi |
| Culoare lemn | Lemn de caramel |
| Decor | Lemn exotic |
| Producător | Interia Home & Living |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

68,69 RON
Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

95,07 RON
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

40,43 RON
Cârlig de perete Wenko Blandas, auriu mat
Autoadeziv, de perete, diametru

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

182,92 RON
Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×11 cm, dreaptă, diametru

110,66 RON
Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
8×8×48 cm, suspendat, diametru

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită












