





Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aduceți în dormitorul dumneavoastră liniște și armonie cu acest set de lenjerie de pat minunat, cu motiv de flori și ierburi de câmp. Ilustrațiile delicate pe fundal pudrat creează o atmosferă plăcută și relaxantă pentru un somn odihnitor. Lenjeria este confecționată din microfibră fină periată, având o suprafață catifelată, este respirabilă și foarte plăcută la atingere. Setul pentru pat de o persoană este format dintr-o față de pernă 70 x 90 cm și un plic de pilotă 140 x 200 cm, ambele cu închidere practică cu fermoar.
| Sortiment | Clasice |
|---|---|
| Tip închidere | Fermoar |
| Material | Microfibră |
| Conținut ambalaj | 1x față pernă, 1x cearceaf pilotă |
| Dimensiuni husa pilota | 140 x 200 cm |
| Gramaj | 85 g/m² |
| Marca | DecoDoma ORIGINAL COLLECTION |
| Culoarea | Mix culori |
| Infatisarea | Pat simplu |
| Dimensiuni pernă | 70 x 90 cm |
| Model | Flori |
| Închiderea | Cu fermoar |
| Certificat | OEKO-TEX Standard 100 |
| Producător | DecoDoma |

Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din micropluș
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
140×200 cm, pentru băieți, clasic
În stoc
Pentru băieți, pentru pătuț, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, pentru pătuț
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Clasic, cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc
Pentru băieți, clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru fete, clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stoc
Pentru o persoană, cu fermoar, din microfibră
În stoc
Pentru fete, clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
Livrare în peste 5 zile
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Pentru pătuț, cu fermoar
În stoc
Pentru pătuț, cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stoc
Clasic, cu nasturi, fabricată din bumbac

Pentru fete, pentru pătuț, cu nasturi
În stoc
140×200 cm, clasic, cu nasturi

Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stocLivrare gratuită
Pentru băieți, clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru fete, clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru băieți, clasic
În stoc
Pentru fete, clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru fete, clasic, cu fermoar
În stoc
Din bumbac, cu motiv floral, cu motiv de toamnă
Livrare în peste 1 zi
Matlasată, din micropluș, din fleece
Livrare în peste 1 zi
-elastice
Livrare în peste 1 ziLivrare gratuită
Din cauciuc, de exterior
Livrare în peste 1 zi
Pentru masă, pentru fereastră
În stoc
Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 1 zi

Din porțelan
Livrare în peste 1 zi
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 1 zi
Din plastic, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior
Livrare în peste 1 zi
- husă de protecție
Livrare în peste 1 zi
Seturi, din bambus, suporturi farfurii și pahare pentru copii
Livrare în peste 1 zi
Set
Livrare în peste 1 zi
-elastice
Livrare în peste 1 zi
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 1 zi
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 1 zi
Cu robinet, pentru apă și suc
Livrare în peste 1 zi
Din metal, din sticlă
Livrare în peste 1 zi