





Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 66 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lenjerie din policoton Lenjeria din policoton este o alegere populară pentru utilizarea zilnică datorită compoziției sale practice. Combină bumbacul natural cu poliesterul, oferind o atingere plăcută, o bună respirabilitate și, în același timp, o rezistență crescută și o durată de viață mai lungă. Un alt avantaj este întreținerea ușoară – lenjeria se usucă rapid și datorită șifonării reduse nu necesită călcare. Material 50% bumbac | 50% microfibra - poliester Culoare Gri Alb Negru Caracteristici Recomandat: spălare săptămânală, maxim 1x la 14 zile Temperatura recomandată de spălare: 30 °C - 40 °C (conform etichetei producătorului) Lenjeria nu necesită călcare Practicalități Spălați bine lenjeria înainte de prima utilizare Spălați lenjeria de pat separat, întotdeauna pe dos și închisă Utilizați detergent potrivit pentru materialul și culorile lenjeriei După spălare, scoateți imediat din mașina de spălat și scuturați bine Uscare în uscător la temperatură scăzută Conținutul pachetului în funcție de varianta aleasă Lenjerie 140 x 200 cm: 1 buc husă pentru pilotă 140 x 200 cm | 1 buc husă pentru pernă 70 x 90 cm Lenjerie 140 x 220 cm: 1 buc husă pentru pilotă 140 x 220 cm | 1 buc husă pentru pernă 70 x 90 cm Lenjerie 200 x 220 cm: 1 buc husă pentru pilotă 200 x 220 cm | 2 buc huse pentru pernă 70 x 90 cm
| Sortiment | Clasice |
|---|---|
| Tip închidere | Fermoar |
| Material | Bumbac, Microfibră |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune lenjerie de pat | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Dimensiuni pilota | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Inchidere | Fermoar |
| Dimensiuni perna | 70 x 90 cm |
| Motiv lenjerie de pat | Dungi |
| Stil lenjerie de pat | Rural, Modern |
| Fara calcare | Da |
| Anotimpuri | Tot anul |
| Doua fete | Nu |
| Latime | Pentru pat de o persoana, Francez |
| Seturi | Pilota si perna |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 - 40 °C |
| Greutate | 0,7 kg |

Pentru fete, clasic
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din micropluș
Livrare în peste 1 zi
Pentru fete, clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
Livrare în peste 1 zi
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Clasic, cu nasturi, fabricată din bumbac
Livrare în peste 1 zi
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
Livrare în peste 1 zi
Pentru băieți, clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru băieți, pentru pătuț, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, pentru pătuț
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
Livrare în peste 1 zi
Clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru fete, pentru pătuț, cu nasturi
În stoc
Clasic
În stoc
Clasic, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Clasic, cu nasturi, fabricată din bumbac

Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
Livrare în peste 5 zile
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
Livrare în peste 1 zi
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Pentru fete, clasic, cu fermoar
Livrare în peste 1 zi
Pentru fete, clasic, cu fermoar
Livrare în peste 1 zi
Clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru băieți, clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar
Livrare în peste 1 zi
Pentru fete, clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
Livrare în peste 1 zi
Clasic, cu nasturi, fabricată din bumbac

Pentru băieți, clasic, fabricată din microfibră
În stoc
Clasic, cu fermoar
Livrare în peste 1 zi
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc

Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc